Paslaugos užsakymasPaslaugų kainosPagalbaValdymo centras
 

1 
SUSISIEKITE SU MUMIS
 
+370 5 205 85 65
 
pagalba@startbox.lt
 
 
 
1 
 
Telefono būsenos perdavimas
Suteikia galimybę stebėti kitų ofiso darbuotojų telefonų būseną. Administratorė visada žinos Jūsų būseną prieš persiųsdama kliento skambutį (kalbate telefonu, esate aktyvavę peradresavimo funkciją, esate aktyvavę netrukdymo funkciją)
 
Pasiekti mane kur bebūčiau
Atėjus skambučiui, skambės vienu metu Jūsų ofiso, namų bei mobilus telefonai. Skambinantysis sujungiamas su tuo telefonu, kuris pirmas atsilieps į skambutį.
 
Įeinančių skambučių maršrutizavimas
Priklausomai nuo laiko, ar numerio iš kurio skambinantysis Jums skambina, yra galimybė įeinančius skambučius apdoroti skirtingai, t.y. atmesti, persiųsti į kitą numerį, aktyvuoti balso paštą, aktyvuoti pranešimą apie darbo laiką ir t.t.
 
Virtualus faksas
Faksogramų priėmimui ar siuntimui nebereikalingas fax aparatas. Šį darbą Jūs tiesiogiai galite atlikti iš kompiuterio. Faksogramas galite gauti tiesiai į el. paštą taip pat siųsti iš el. pašto arba per internetinę naršyklę.
 
Konferencijų kambariai
Virtualiam konferencijų kambariui suteikiamas trumpasis ir miesto numeris (jei to reikia). Konferencinių kambarių gali būti keletas ir vienu metu gali vykti daugiau nei viena konferencija. Konferencijos nariai yra autentifikuojami kai jie jungiasi į konferencijos kambarį (įvesdami konferencijos kambario PIN kodą).
 
Dedikuotas balso pašto numeris
Kompanija gali priskirti atskirą išorinį numerį į kurį paskambinę įmonės darbuotojai galėtų perklausyti jiems paliktas balso pašto žinutes. Tai paprasta ir nesudėtinga prieiga prie balso pašto dėžučių.
  
Pranešimų perdavimas
Galimybė siųsti žinutes vienam ar keliems įmonės darbuotojams iš karto.
 
Interaktyvių balso pranešimų sistema (IVR)
Ši funkcija sumažina skambučių srautą, kuris pasiekia įmonės administratorę, taip pat efektyviai nukreikia skambinančiuosius pas reikiamus darbuotojus (kaip pvz.: pardavimų skyrius, aptarnavimo skyrius, gedimų registravimas ir t.t.) 
 
 
Privatumo politikaSaugumo politikaApie musKontaktai