Paslaugos užsakymasPaslaugų kainosPagalbaValdymo centras
 

1 
 
SUSISIEKITE SU MUMIS
 
+370 5 205 85 65
 
pagalba@startbox.lt
 
 
 
1 
 
 
 
 

VIRTUALAUS ASISTENTO NAUDA

 

Ne kiekviena įmonė ar privačiai dirbantis specialistas turi galimybę įdarbinti biuro asistentą ar administratorę. Į telefono skambučius atsiliepiant bet kuriam įmonės darbuotojui, pokalbis gali būti neprofesionalus, skubotas, nepakankamai dėmesingas. Atsiranda vis daugiau įmonių, kurioms nereikia tradicinio fiksuotos geografinės vietos biuro - tokios kompanijos dirba mobiliai, išnaudodamos šiuolaikines ryšių galimybes. Visgi daugelis sutiktų, kad praleistas telefono skambutis ar neatsakytas el. laiškas dažnai gali reikšti prarastą galimybę ar klientą.

STARTBOX virtualaus asistento paslauga leidžia naudotis profesionalaus klientų aptarnavimo privalumais, sutaupant net per 2/3 išlaidų, kurias patirtumėte  patys šiam darbui samdydami visu etatu dirbantį darbuotoją.
Jums nusprendus atsisakyti tradicinės biuro administratorės, padėtume ne tik gerokai sumažinti kaštus, bet ir padidinti jūsų pasiekiamumą. Mūsų virtualūs asistentai visą laiką dirba jums. Mes nepietaujame, neatostogaujame, nesergame, visuomet esame darbo vietoje. Mes nepraleidžiame jūsų telefono skambučių, tuo tarpu jūs neprarandate svarbaus kontakto.

Kuo dar naudingas virtualus asistentas?


Pradėjus naudotis STARTBOX virtualaus asistento paslauga, gaunate jums skirtą virtualių asistentų komandą, kurie atsiliepia į jūsų telefono skambučius, atsako į standartines el. pašto užklausas ir pan. Tačiau, esant poreikiui, galime pasiūlyti ir kitas paslaugas, kurios padidintų jūsų komunikacijos efektyvumą:
-       klientų užsakymų priėmimą;
-       registracijos į renginius sąrašų valdymą (jų tikslinimą, perskambinimus ir kt.).
-       jūsų asmeninio kalendoriaus valdymą;
-       susitikimų organizavimą;
-       kitus specifinius su komunikacija susijusius darbus, kuriuos įmanoma atlikti fiziškai neesant jūsų biure.


 
 
 
Privatumo politikaSaugumo politikaApie musKontaktai