Paslaugos užsakymasPaslaugų kainosPagalbaValdymo centras
 

1 
 
SUSISIEKITE SU MUMIS
 
+370 5 205 85 65
 
pagalba@startbox.lt
 
 
 
 
 
1 
 
 
 
 

NEMOKAMOS LINIJOS ALTERNATYVA

 

Kas tai?

CallNow yra sprendimas, kurio pagalba klientas gali inicijuoti skambutį paspausdamas specialią nuorodą. Nuoroda gali būti integruota interneto svetainėje, reklaminiame skydelyje ar el.laiske. Tokiu būdu skambinantysis ir mokėtojas už skambutį yra įmonė, kuri suinteresuota sulaukti kuo daugiau potencialių klientų skambučių.

CallNow yra vartotojui/lankytojui draugiškas būdas pakviesti kainai jautrius klientus atlikti verslo sandorį. Tokiu būdu reklamos užsakovai pasiekia platesnę savo paslaugų bei produktų rinką, o Jūs padidinate  svetainės lankytojų srauto vertę.

Išsiskirkite iš savo konkurentų - leiskite savo svetainės lankytojams nemokamai susisiekti telefonu su reklamos užsakovais. Tuo pat metu Jūs įgysite šansą atlikti papildomą analizę bei suprasti lankytojų pirkimo procesus, kad reklamos užsakovams galėtųmėte pateikti dar įtikinamesnį pasiūlymą.
Kaip tai veikia?
Reklama susidomėjęs asmuo paspaudžia ant specialios nuorodos, integruotos į internetinį puslapį, reklaminį skydelį ar el.laišką. Interneto naršyklėje atsidaro langas, kuriame prašoma įvesti skambučio gavėjo vardą bei telefono numerį. Paspaudus mugtuką OK, inicijuojamas skambutis.
 
Ko reikia norint pradėti naudotis?
Pradėti naudotis šia paslauga labai paprasta. Užtenka užsisakyti virtualios telefonų stotelės StartBOX Office-1 paslaugos paketą, į kurį įeina:
•    Vienas Išorinis telefono numeris (SIP);
•    Viena StartBOX virtualios telefonų stotelės linija;
•    50 MB disko vietos fakso pranešimams, pokalbių įrašams ir balso paštui
Kiek tai kainuoja?
a)    Jei įmonė naudojasi betkuriuo StartBOX paketu, paslauga jau yra įtraukta į kainą ir nieko papildomai mokėti nereikia;
b)    Jei įmonė nesinaudoja StartBOX virtualios telefonų stotelės sprendimais, pakaktų užsakyti StartBOX Office-1 paketą, kurio kaina:
•    pradinio mokesčio nėra;
•    mėnesinis mokestis – 20Lt be PVM
c)    Jei įmonė šiuo metu nenori arba negali visos vidinės biuro telefonijos perkelti į StartBOX, galimas stacionarus sprendimas su integracija į turimą sistemą arba be jos. Šiuo atveju yra vienkartinai darbai bei papildoma įranga. Konkreti darbų apimtis bei kaina derinama individualiai su UAB „Tenesys“
Per kiek laiko paslauga įdiegiama?
a)    Užsakius paslaugos paketą StartBOX Office-1, paslauga aktyvuojama per 8 darbo valandas nuo sąskaitos apmokėjimo.
b)    Jei papildomai užsakomi integracijos su esama biuro telefonijos sistema darbai, darbų trukmė nustatoma individualiai pagal situaciiją. 
 
 
Privatumo politikaSaugumo politikaApie musKontaktai