Paslaugos užsakymasPaslaugų kainosPagalbaValdymo centras
 

1 
 
SUSISIEKITE SU MUMIS
 
+370 5 205 85 65
 
pagalba@startbox.lt
 
 
 
 
 
1 
 
 
 
 

VIRTUALUS BIURAS

 

Kam tai naudinga?

Ar įsivaizduojate biurą, už kurį nemokate nuomos mokesčio, nėra susijusių išlaidų telekomunikacijoms, nemokate atlyginimo biuro administratorei, tačiau visada esate pasiekiamas klientams? Dabar tai yra įmanoma su StartBox sprendimais smulkiam verslui.

Kaip pradėti naudotis?

Jums tereikia užsisakyti StartBox virtualaus asistento paslaugą. Į kiekvieną paslaugos paketą įeina vienas telefono ir vienas virtualaus fakso numeris. Numeriai gali būti betkurio Lietuvos miesto, o esant pageidavimui už nedidelį papildomą mokestį galite užsisakyti beveik betkurios šalies numerį.

Jums bus priskirta asmeninė asistentė, kuri profesionaliai atsilieps į klientų skambučius prisistatydama Jūsų įmonės vardu. Pagal Jūsų pageidavimus virtuali asistentė sujungs skambinantįjį su atsakingu jūsų įmonės darbuotoju arba praneš apie skambutį SMS žinute ar elektroniniu paštu. 

Kuo dar tai naudinga?

Be to jums bus suteikta valdymo sąsaja, per kurią patys galėsite nustatyti, kada į skambučius turi atsiliepti virtuali asistentė, o kada skambutis turi būti peradresuotas tiesiai bendradarbiams  į mobilų arba namų telefoną  ar turi būti įjungtas balso paštas. Turėsite informaciją apie visus įvykdytus ar praleistus skambučius, galėsite įrašyti bei vėliau perklausyti telefoninius pokalbius.

Plačiau čia.. 
 
 
Privatumo politikaSaugumo politikaApie musKontaktai